Kurumsal

En Yüksek Seviyede Kalite!  - İnsanların çıkarına!
Onayımız Sizin İçin! - Emniyet Güven Getirir!

UMS Medikal, medikal ve kullanıcı alanlarında
özellikle medikal ürünler ve  medikal ürün güvenirliği hususlarında
bir test ve uzman laboratuarı ve aynı zamanda
bir hizmet merkezidir.

UMS Medikal ana prensipleri  Türkiye de tüm sağlık sektöründe güvenli ve sürdürülebilir kalite olgusunun teknolojinin beklentilerini ve hijyenik şartları sağlamada  - geliştirmede iyileştirme metodlarını ve teknoljik araştırmaları desteklemektir.

Bu ulusal, Avrupa ve uluslararası standartları ve normlara  - ve aynı zamanda endüstri, hastaneler  ve kullanıcılar için adli güvenlik hususlarına dayalıdır.

UMS Medikal kendini, bilgiye dayalı hizmet veren kuruluş ve pratik uygulayanlar için  bilgi platformu olarak görür. Eğitim ve ileri eğitimde ilgili gereksinimlerin entegre edilmesi  de hizmet merkezinin temel taşlarındandır.

Bu yetkinlik ve yapı ile soruların üzerine isabetli ve hızlıca gidip cevap verme ve çözümler bulma imkanına sahibiz.

UMS Medikal in şirket politikası tarafsızlık, bağımsızlık, bütünlük ve gizliliktir. Bu öncelikler şirket filozofisini yansıtmaktadır.

Bu taahhüdümüz, tüm görevleri, analizleri, yüksek yeterlik  ve kalitede test ve muayeneleri (metodoloji, doğruluk, hızlı ve güvenilir sipariş gerçekleştirme) uygulamaktır.

 

 

 


Hakkımızda

UMS Medikal, Türkiye de medikal alanda kullanılan cihazların uygunluğu, ürünlerin uyumluluğu ve güvenirliği, sağlık kurum ve kuruluşlarının ortamlarının uygunluğu ve çevreye etkileri alanlarında muayene ve test kuruluşlarına ihtiyacı tespit etmiştir